“Artık aynı şeyleri yaşamaktan sıkıldım, değişmek istiyorum”

 

“Çok istiyorum ama olmuyor, nasıl olacağını bulmaya karar verdim”

 

“Bir belirsizliğin içindeyim ve ne tarafa gideceğimi bilemiyorum”

 

“Aslında hayatımda her şey çok güzel ama ben mutlu değilim”

gibi cümleler kuruyor, kişisel gelişim kitaplarını hatim ettiğin halde hayalindeki hayatı yaşamıyor ama içinde bi yerde yaşayabileceğine inanıyorsan, değişmesi gerekenin sen olduğunu biliyor ve bu konuda yardıma ihtiyaç duyuyorsan, başkası istiyor diye değil, “kendin için” değişmek isteği içinde yükseliyorsa, sana yardım etmek için burdayım.  

 

Seanslardan beklentin ne olmalı?

“Bence şöyle yap, bu yolu takip etmelisin, senin için en doğrusu bu, git şimdi ona de ki ” şeklinde benim veya başkalarının cevaplarını sana söylemektense, kendi cevaplarını bulmana yardım ederim. Cevap/çözüm sana ait olduğu için yapman & uygulaman daha kolay olur. Kendine güvenmenin en güzel adımıdır.

Seanslarımız ücretsiz uygulamalar olan Skype veya Viber üzerinden olduğu için, dünyanın neresinde olursan ol, seans yapabiliriz. (Ben hep yüz yüze seans yapılır zannederdim. Herhalde filmlerde öyle görmüşüm 🙂 Darel ile hiç yüz yüze görüşmedim ama 3 yıl ondan koçluk aldım 🙂 Esra ile de 4 sene boyunca Skype üzerinden seans yaptik.

Seans talebini veya daha detaylı öğrenmek istediklerini ben@hayatimicokseviyorum.com`a gönderebilirsin.

Seansa başlamadan önce eğer okumadıysanız, aşağıdaki kitapları okumanızı tavsiye ederim. Okumadıysanız da artık ben size anlatırım 🙂

Evrenden Torpilim Var -Aykut Oğut

Artık Zen-Ginim -Aykut Oğut

Evren Daima Evet Der – Darel Rutherford

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir